מדיניות החזרת מוצרים והחזרים כספיים

תקנון מכירות, החזרת מוצרים והחזרים כספיים

1. לאחר ביצוע ההזמנה יוכל המשתמש לקבל פרטים לגבי מצב ההזמנה ו/או המשלוח באמצעות האתר או שירות הלקוחות של העסק. דוא”ל שירות לקוחות : contact@dochadar.com. מספר הטלפון ליצירת קשר טלפוני או בווטסאפ: 0542510250.

2. המשתמש יבחר את הסוג והכמות הרצויים של המוצר/ים המבוקש/ים כפי שיהיו זמינים בדף המוצר במופיע באתר מפעם לפעם. יובהר כי ככל שנפלה טעות בתיאור המוצר ו/או במראהו הדבר לא יחייב את העסק. כל תמונה שהיא הכוללת מוצר המוצע לרכישה, נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בינם לבין המוצרים במציאות; ולמשתמש לא תהא כל טענה בשל כך.

3. העסק יהיה רשאי לעדכן את הדפים באתר מעת לעת, להוסיף או להחסיר פריטים, להסיר מוצרים שלגביהם אזל המלאי, להוסיף או להחסיר מידות ו/או סוגים ולשנות את מחיר הפריטים המופיעים באתר.

 4. המשתמש יהיה רשאי לבטל את העסקה או להחזיר מוצרים ולקבל בחזרה 100% מכספו בניכוי דמי משלוח (במידה והמשלוח סופק ללקוח), והכל בכפוף לכל הוראות הדין ולרבות הוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 (“חוק הגנת הצרכן”) והתקנות מכוחו.

5. העסק יהיה רשאי ליצור קשר טלפוני עם הלקוח לצורך החלפת מוצר שנרכש במוצר דומה באותה עלות, זאת במקרים חריגים אשר בהם לא ניתן לספק את המוצר שהוזמן, לרבות מקרים שאינם בשליטת העסק.

 6. המשתמש יבדוק את המוצר מיד עם קבלתו ויודיע לעסק בטלפון לשירות הלקוחות או ע”י שליחת מייל אם המוצר שהתקבל פגום או שונה מהותית מכפי שמופיע באתר, יהא המשתמש רשאי לבטל את העסקה בהתאם לסעיף 4 לעיל.

למעלה
logo

פרטים לאיסוף עצמי בתיאום מראש בווטסאפ:

0542510250

contact@dochadar.com

עקבו אחרינו